Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

139.1
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які резерви банку варто вважати такими, що створені у зв’язку із знеціненням активів?937
...

...

Згідно з підпунктом 139.3.1. пункту 139.3 статті 139 ПК України банки та небанківські фінансові установи, крім страхових компаній, недержавних пенсійних фондів, корпоративних інвестиційних фондів та адміністраторів недержавних пенсійних фондів, визнають для оподаткування резерв, сформований у зв'язку із знеціненням (зменшенням корисності) активів згідно з вимогами міжнародних стандартів фінансової звітності, з урахуванням коригувань, передбачених ПК України.

З цієї норми випливає декілька висновків:

  1. Фінансові установи, крім зазначених, зобов'язані оподатковувати окремі види резервів за спеціальними правилами, встановленими 139.3 статті 139 ПК України.
  2. Спеціальні вимоги оподаткування поширюються на резерви, створені фінансовими установами, у зв'язку із знеціненням (зменшенням корисності) активів.
  3. Оцінка резерву як такого, що створений у зв'язку із знеціненням (зменшенням) активів, здійснюється за правилами, встановленими міжнародними стандартами фінансової звітності.
Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити