Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Коефіцієнт індексації
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Коефіцієн індексації
...

...

Поняття «коефіцієнт індексації» зустрічається в Податковому кодексі в аспекті оподаткування платою за землю та при оподаткуванні платників єдиного податку четвертої групи.

Так, пп. 271.1.1 ПК України базою оподаткування земельним податком визначає нормативну грошову оцінку земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації , визначеного відповідно до порядку, встановленого розділом ХІІ.

Пункт 2921.2 ПК України базою оподаткування податком для платників єдиного податку четвертої групи для сільськогосподарських товаровиробників є нормативна грошова оцінка одного гектара сільськогосподарських угідь ( ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень), з урахуванням коефіцієнта індексації , визначеного за станом на 1 січня базового податкового ( звітного) року відповідно до порядку, встановленого розділом XII цього Кодексу.

Як бачимо, порядок визначення коефіцієнта індексації , на який індексується нормативна грошова оцінка в обох випадках здійснюється однаково відповідно до розділу ХІІ ПК України, а саме – згідно з положеннями статті 289 кодексу.

Читати детальніше
Пов'язані питання/Теми
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити