Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Стаття 271. База оподаткування земельним податком
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи тягне за собою зміна розміру нормативної грошової оцінки зміни розміру плати за землю?
...

...

Звичайно, зважаючи на те, що нормативна грошова оцінка є базою оподаткування земельним податком, зміна її розміру тягне автоматичну зміну розміру податкового зобов'язання. При цьому, сума податку до сплати фізичними особами буде визначена контролюючим органом відповідно до приписів статті 286 ПК України.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити