Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Стаття 286. Порядок обчислення плати за землю
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Що таке довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки?
...

...

Відповідно до п. 286.2. ПК України платники плати за землю ( крім фізичних осіб ) при поданні першої декларації з плати за землю ( фактичного початку діяльності як платника плат за землю ) разом з нею подають довідку ( витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки , а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити