Е-кабінет платника допрацювали в частині довідки про відсутність боргів

10 Травня 2017 (0)
Аа Аа

Використовуючи електронний цифровий підпис, платник податків - учасник тендеру може надіслати заяву та отримати довідку про відсутність заборгованості зі сплати податків і зборів в електронному вигляді. Така довідка буде підписана ЕЦП посадових осіб відповідного контролюючого органу.

Про це повідомили в Мінекономрозвитку, відзначивши, що для цього було доопрацьовано сервіс «Електронний кабінет платника».

Державні замовники, а також будь-які зацікавлені органи, можуть переглянути видані платникам податків довідки у відкритій частині Електронного кабінету платника, вхід до якої здійснюється без ідентифікації користувача. Пошук довідки можна здійснюватися за такими параметрами як індивідуальний податковий номер, номер або дата довідки.

Нагадуємо, за законом «Про публічні закупівлі» замовник може  відмовити учаснику закупівлі і відхилити його тендерну пропозицію, якщо учасник має заборгованість зі сплати податків і зборів. Документацію про відсутність заборгованості можна подати у довільній формі, при чому  замовник  визначає спосіб її подачі лише для переможця процедури закупівлі. Довідка про відсутність заборгованості видається органами доходів і зборів у паперовому або електронному вигляді.

Попередня стаття Наступна стаття