Гройсман доручив опрацювати питання дерегуляції в сфері РРО

11 Травня 2017 (0)
Аа Аа

Сьогодні, 11 травня 2017 р., Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман надав доручення Мінекономрозвитку опрацювати питання дерегуляції ринку РРО.

Він також відзначив, що за результатами напрацювань слід запропонувати необхідні зміни до законодавства. Прем’єр очікує, що це буде зроблено у найкоротші терміни.

В. Гройсман відзначив, що ринок РРО є надзвичайно зарегульованим, а самі касові апарати потребують величезного бюрократичного догляду. «У всіх країнах світу це (РРО – ред.) використовується як програмне забезпечення, яке фіксує купівлю - продаж. А в нас навпаки – потрібна окрема процедура підключення, окреме обслуговування…, - говорить В.Гройсман. – Я наполягаю на тому, щоб ми розробили рішення для дерегуляції в сфері РРО».

Нагадуємо, 8 травня набрала чинності постанова Кабміну, яка зобов’язує використовувати касові апарати при торгівлі технічно складними побутовими товарами.

Питання зарегульованості ринку РРО піднімалось і під час обговорення реформи спрощеної системи оподаткування. Докладніше про це читайте тут.

Попередня стаття Наступна стаття