Мінфін пояснив як реорганізують митницю

04 Травня 2017 (0)
Аа Аа

Хоч постанови про концепцію реформування ДФС досі не опубліковано та, можливо, навіть не підписано, в Мінфіні вже стартувала робота над напрацюванням плану дій по імплементації цієї концепції по митному напрямку.

Запропонована структура організації митниці передбачає роботу на рівні міст та районів митних постів, в області діятимуть представництва митниці, організованої на центральному рівні – в Києві. Централізація вертикалі, зазначають у Мінфіні, дозволить керівнику митниці здійснювати кадрові призначення самостійно, без погодження з органами місцевого самоврядування, а керівники митних постів отримають всі функції щодо митного оформлення товарів.

Що стосується кадрів, то пропонується запровадити трудові договори для керівників вищої ланки, оновити кадровий склад (як саме – не уточняється), а також проводити оцінку задоволеності персоналу та регулярні перевірки дотримання принципів етики.

Всі схеми щодо структури митниці, її повноважень тощо опублікував Мінфін.

Слід зазначити, що присутні на першій робочій зустрічі щодо напрацювання плану дій іексперти запропоновану їм структуру митниці розкритикували. Про зауваження та обговорення читайте за посиланням.

Попередня стаття Наступна стаття