Міністр фінансів закликає не відновлювати статус податкової міліції

07 Лютого 2017 (0)
Аа Аа

«Я продовжую притримуватись позиції, що відновлення податкової міліції неприйнятне. Ця "спадщина" має відійти у минуле», – так міністр фінансів України Олександр Данилюк прокоментував правку Комітету ВР з питань податкової та митної політики щодо статусу податкової міліції.

Відповідну заяву було опубліковано на сторінці міністра у Fb.

«Сьогодні депутати податкового комітету Верховної Ради ініціювали зміни, які відновлять податкову міліцію, попри позицію Мінфіну. Відповідний законопроект під іронічною назвою "щодо оподаткування спадщини" вже включено до сьогоднішнього порядку денного. Якщо Рада підтримає ці зміни, орган, який роками "кошмарив" бізнес, буде знову легітимізований», – пише О. Данилюк.

Міністр також повідомив, що на вчорашній нараді з Прем’єр-міністром України було досягнуто домовленості щодо доопрацювання законопроекту Мінфіну про створення фінансової поліції у найкоротший термін. Тож міністр ще раз нагадав, що він не підтримує відновлення податкової міліції, а також закликав депутатів не підтримувати правки щодо повернення податкової міліції.

Нагадаємо, про виправлення помилки щодо ліквідації податкової міліції стало відомо сьогодні від нардепа А. Журжія. Як таке рішення Комітету пояснила його голова Н. Южаніна, читайте за посиланням.

Фото: 24tv.ua

Попередня стаття Наступна стаття