ВР порадили докласти зусиль до ратифікації Конвенції з Кіпром

11 Травня 2017 (0)
Аа Аа

Міністр фінансів Республіки Кіпр Харріс Георгіадіс вважає, що ратифікація Конвенції між урядами України та Кіпру про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням надасть Україні більше переваг ніж Республіці Кіпр.

Саме тому, вважає міністр, Верховній Раді України слід докласти максимум зусиль для ратифікації цієї Конвенції. Про це Харріс Георгіадіс зазначив під час зустрічі з міністром фінансів України Олександром Данилюком в рамкам двадцять шостих щорічних зборів керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку.

Міністри як голови спільної українсько-кіпрської міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва також домовилися провести засідання комісії в другій половині цього року. Серед питань, які планується обговорити, – необхідність збільшення обсягів торгівлі та інвестицій і посилення співпраці в банківській та туристичній сферах.

Нагадуємо, що ратифікація змін до Конвенції з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування мала відбутись у листопаді минулого року, проте розгляд питання було перенесено.

Зверніть увагу, нещодавно було ратифіковано конвенції з Люксембургом та Мальтою.

Також читайте: Україна погодить з Туреччиною питання подвійного оподаткування.

Попередня стаття Наступна стаття