Переможець за версією Taxlink
КАРИНА КАРТАШОВА
«Оподаткування цифрової економіки»
Отримує планшет
Samsung Galaxy Tab A 8.0 16Gb LTE

та річну підписку на сайт taxlink.ua
Переможець за версією АПР
ВІКТОР ПІДГРУШНИЙ
«Аналіз підходів щодо оподаткування операцій з криптовалютами в країнах світу та Україні»
Отримує зовнішній накопичувач
HDD SiliconPower 1Tb 2.5" Armor A30

та річну підписку на сайт taxlink.ua
Переможець за версією користувачів Taxlink
АНГЕЛІНА ІВАШКЕВИЧ
«Легалізація проституції: економічна доцільність чи суспільна мораль? (європейський досвід та українські реалії)»
Отримує фітнес-трекер Nokia Go Black

та річну підписку на сайт taxlink.ua
ПЕРЕЛІК учасникiв
Дата
Голосiв
13 Ангеліна Івашкевич
Легалізація проституції: економічна доцільність чи суспільна мораль? (європейський досвід та українські реалії)
2018-02-27 17:13:41
25
В статті висвітлено аналіз такого дискутивного питання як легалізація проституції з погляду економічної доцільності, спираючись на досвід європейських країн щодо даної проблеми та ступінь готовності українського суспільства до інноваційних кроків в напрямі визнання державою проституції, як законного явища з фінансово вигідною складовою.
21 Інокентій Миславський
АГРЕСИВНЕ ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ В МЕЖАХ УКРАЇНСЬКОГО ПРАВОВОГО ПОЛЯ: ЕФЕКТИВНИЙ ІНСТРУМЕНТ ПРАВОМІРНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ ЧИ КРОК ДО ТІНІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ?
2018-02-28 23:19:26
22
Стаття присвячена питанням аналізу агресивного податкового планування,та визначенню його місця у сфері податкових відносин. На підставі синтезу міжнародного досвіду врегулювання податкових відносин із врахуванням чинного українського законодавства автор дійшов висновку щодо того,що за своєю суттю агресивне податкове планування є ефективним інструментом правомірного досягнення платником фіскальної оптимізації.
14 В'ячеслав Луцков
АМНІСТІЯ КАПІТАЛІВ: ПРИЧИНИ ПРОВАЛУ В УКРАЇНІ ТА УСПІХУ ЗАКОРДОНОМ
2018-02-28 16:38:09
11
В роботі проаналізовано основні складові успіху амністії капіталів (економічної амністії) за кордоном. Також були надані рекомендації для оптимального проведення амністії капіталів в Україні.
2 Жанна Коваленко
Правові засади адміністрування податків в Україні
2017-10-22 23:04:41
4
Розкрито сучасний стан та висвітлено актуальні проблеми правового регулювання адміністрування податків в Україні. Визначено його співвідношення із зарубіжним досвідом. Запропоновано шляхи підвищення ефективності механізму правового регулювання адміністрування податків. Розроблено комплекс заходів, спрямованих на вдосконалення правового регулювання адміністрування податків в Україні.
4 Віктор Підгрушний
Аналіз підходів щодо оподаткування операцій з криптовалютами в країнах світу та Україні
2018-01-12 15:21:31
4
В статті розглянуто закордонний досвід вирішення питання правового статусу криптовалюти, та пов’язаного із ним питання податкового обліку криптовалютних операцій. Проаналізовано основні тенденції щодо вирішення даного питання в Україні, зокрема проведено аналіз законопроектів, поданих на розгляд Верховної Ради України, які мають на меті визначити засади правового регулювання криптовалютних відносин в Україні та визначити порядок оподаткування операцій з майнінгу.
Всi учасники