Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Календарь бухгалтера
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Всі події цього місяця
16-06-2017
111
11

13-05-2017
Пенсії податківців, суддів і депутатів хочуть урізати
Парламенту пропонують обмежити на постійній основі максимальний розмір пенсій колишніх можновладців 5-ма мінімальними пенсіями за віком.

13-05-2017
Перший форум з прямого оподаткування
Асоціація податкових радників спільно з платформою Текслінк, Асоціацією адміністративних суддів та Асоціацією адвокатів України запрошують Вас 25 травня 2017 року на Перший форум з прямого оподаткування.

13-05-2017
Як скласти податкову накладну у випадку безоплатного постачання?
При безоплатному постачанні товарів/послуг складаються дві податкові накладні, одна з яких складається на суму, виходячи з фактичної ціни постачання, а інша – на суму перевищення.

13-05-2017
Індивідуальні податкові консультації можна знайти в реєстрі на сайті ДФС
На сайті ДФС функціонує Єдиний реєстр індивідуальних податкових консультацій, в якому можна здійснювати пошук відповідних індивідуальних консультацій за низкою реквізитів.

13-05-2017
Казначейське обслуговування коштів ПФУ запроваджують з липня
Кабмін затвердив Порядок казначейського обслуговування коштів загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. З 1 липня по 1 жовтня 2017 р. порядок застосовуватимуть у 3-х областях: Вінницькій, Дніпропетровській і Чернівецькій.

13-05-2017
Скориговано порядок повернення надміру сплачених податків
За правилами, визначеними порядком повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, можна буде повертати також і пеню.

13-05-2017
У Великобританії розширили автоматичний обмін податковою інформацією
Податкова служба Великобританії (HM Revenue and Customs) оновила Правила дотримання вимог податкового законодавства. Зокрема, були запроваджені норми щодо нових угод про автоматичний обмін податковою інформацією і надані роз’яснення того, як будуть застосовуватися штрафи за невиконання встанов

13-05-2017
Великобританія запроваджує автоматичний обмін податковою інформацією
Великобританія оновлює своє податкове законодавство, включаючи до нього положення стосовно нових угод про автоматичний обмін податковою інформацією та стосовно застосування штрафних санкцій за недотримання цього законодавства. Так, зміни містять роз’яснення щодо заходів та звітності, які мают

13-05-2017
Нові Ліцензійні умови здійснення лотерейної діяльності можуть знищити ринок
Креатив чиновників, які готували проект Ліцензійних умов здійснення лотерейної діяльності, пішов далеко за межі чинного законодавства, а подекуди й здорового глузду. Якщо Кабінет Міністрів України прийме постанову в такому вигляді, як її розмістили для обговорення, це означатиме остаточний крах вітч

13-05-2017
Чи формується податковий кредит, якщо ПДВ сплачується через митного брокера?
Контролюючим органом було надано роз’яснення стосовно можливості імпортера сформувати податковий кредит з сум ПДВ, сплачених при розмитнені товару митним брокером. Так, фіскальною службою було зазначено, що митним брокером є підприємство, яке на підставі договору доручення, надає послуги по д

13-05-2017
Загальна кількість мільйонерів в Україні зменшилася - ДФС
Прес-служба Державної фіскальної служби України повідомляє, що за підсумками деклараційної кампанії 2017 року 3 504 особи отримали дохід понад 1 млн гривень. Порівняно з 2015 роком кількість мільйонерів зменшилась на 25 %.

13-05-2017
Мінфін представить проект плану дій по реформі митниці
Цього тижня Мінфін завершив засідання робочих груп з розробки Плану дій з реформування митниці. Уже наступного тижня в міністерстві обіцяють представити проект плану дій.

13-05-2017
Критерії блокування ПН вирішили доопрацювати
Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, вирішили ще раз доопрацювати і оприлюднити найближчим часом.

12-05-2017
В Італії запровадили новий податковий режим для нерезидентів
Новий податковий режим націлений на багатіїв, які не проживали в Італії протягом останніх дев’яти років.

12-05-2017
Мінфін готується до блокування ПН і просить бізнес про допомогу
З 1 квітня 2017 р. в Україні стартував тестовий режим роботи системи зупинення реєстрації в ЄРПН ризикових податкових накладних. За цей час, як сподіваються у Мінфіні, недоліки у роботі системи буде виявлено та виправлено.

12-05-2017
Дата підписання рішення КМУ щодо реформи ДФС досі невідома
​Понад місяць тому – 29 березня – Кабмін погодив рішення про реформування Державної фіскальної служби, яке передбачало, зокрема, ліквідацію відповідних юридичних осіб Служби на місцях. Однак цей документ досі не опубліковано та відповідно не підписано Прем’єр-міністром України.

12-05-2017
Триває дискусія: ПДФО та ПДВ можна буде сплачувати на єдиний рахунок?
В Мінфіні працюють над законопроектом про єдиний казначейський рахунок, який дозволить платникам сплачувати податки на один рахунок. Наразі триває дискусія щодо включення в загальну систему таких податків, як ПДВ, акциз та ПДФО.

12-05-2017
Огляд судової практики за квітень 2017
Цього місяця Taxlink підібрав для Вас декілька позицій ВАСУ, що мають стосунок до сфери страхування.

12-05-2017
Відшкодування ПДВ у 2016р. перевірять після отримання даних від ДФС
На початку квітня міністр фінансів О.Данилюк повідомив про результати аналізу відшкодування ПДВ 100 підприємствам. З огляду на виявлені порушення міністр збирався провести перевірку всіх платежів за 2016 рік.  Сьогодні під час брифінгу державний секретар Мінфіну Євгеній Капінус зазначив, що зг

показати ще новини
04.09.16
Событие в календаре
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam egestas nisi orci, ut viverra leo aliquet et. Duis ac sem eu sem tincidunt sollicitudin vitae vitae risus.
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Для того, щоб побачити більше інформації, Вам слід зареєструватись або авторизуватись на нашій платформі, і замовити безкоштовний тестовий період.