Виклик податкового адвоката

Більше 50 досвідчених податкових юристів та аудиторів та більше 20 податкових адвокатів Taxlink (Jurimex) чекають на вас. Діємо на території всієї України.

При
допиті

Наші адвокати, глибоко володіючи КПК та технікою слідчих дій зможуть перетворити неприємний візит до слідчого на затишну бесіду з дружнім правоохоронцем. Ми повністю уникнемо тиску слідчого до свідка та розповімо йому рівно те, що йому необхідно знати. Будь-які зловживання з боку слідчого будуть негайно та повністю припинені нашим досвідченим адвокатом.

При одержанні консультації від ДФС

Консультація ДФС – є ефективним інструментом податкового планування. Про статус податкових консультацій та їх значення для платників – ви можете детально дізнатися на Taxlink. Ми допоможемо вам вірно скласти запит на податкову консультацію та/або оскаржити до суду відповідь у випадку, якщо вона вас не задовольняє.

У процедурі судового оскарження

З 2003 року податкові адвокати Taxlink (Jurimex) напрацювали величезний досвід захисту інтересів платників податків в адміністративних судах на всій території України. Тільки протягом 2015 року ми взяли участь у більше ніж 500 судових спорах з питань оподаткування. За статистикою у 2015 році ми перемогли у більш, ніж 83% справ. До слова, Експерти Taxlink викладають податкове право для суддів адміністративних судів в межах щорічного підвищення кваліфікації суддів, що проводиться Національною школою суддів України, а платформа Taxlink розроблена на базі НШСУ.

У процедурі адміністративного оскарження

Незважаючи на те, що процедура адміністративного оскарження рішень та дій фіскальної служби є менш результативною для платника, ніж процедура судового оскарження, ми все ж таки радимо клієнтам скористатися нею. Адже, як свідчить наша статистика при правильній підготовці апеляційної скарги на ППР та подальшому представленні інтересів платника в органі фіскальної служби при розгляді скарги, «відбити вдається близько 30% донарахованої в ході перевірки недоїмки та санкцій. Непоодинокими є випадки, коли нам вдається при розгляді заперечень на акт перевірки взагалі уникнути винесення ППР.

При
листуванні
з ДФС

Отримання податкової інформації – є одним із способів податкового контролю, з яким досить часто стикаються платники. Правильно підготувати відповідь на запит, щоб з одного боку не розкрити зайву інформацію, а з іншого боку не дати підстави для проведення позапланової перевірки – завдання, яке ми успішно виконуємо щодня для різних клієнтів. Закликаємо переконатися і Вас!

При обшуку
та інших
слідчих діях

Обшук дуже неприємна та психологічно важка процедура. Особливо якщо вона (а так, як правило і є) застає вас зненацька. Однак, неприємною вона є не для наших адвокатів, які вільно почувають себе під час обшуків. Глибоко володіючи КПК та технікою слідчих дій, ми тримаємо правоохоронців в жорстких межах закону, перетворюючи кожне порушення процедури в негативні наслідки для них. Ми робимо так, що наш клієнт як в процесі так і після обшуку почувається спокійно та захищено, а правоохоронці, що добре знають більшість адвокатів Jurimex, не зловживають своїми правами та не порушують права інших.

При
податковій перевірці

Наш адвокат перетворить недружню перевірку на дружню, захистить права вас та ваших працівників, забезпечить якісний результат. При необхідності ми залучимо до проведення перевірки наших аудиторів, що можуть як підготувати підприємство до проходження перевірки, так і представити його інтереси перед інспекторами ДФС під час перевірки. Щомісяця ми супроводжуємо до 30 перевірок наших клієнтів.

Форма

Залиште свої контактні данi. З вами зв’яжеться наш менеджер для обговорення подальших дій. Або зателефонуйте нам за телефоном (044) 334 61 07.

Відправити

Дякуємо за звернення!

Найближчим часом з вами зв’яжеться
наш менеджер для обговорення подальших дій.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію