Чи потрібно подавати Звіт про суми податкових пільг?

27 Грудня 2019
Аа Аа

Офіс великих платників податків ДПС нагадує, що обов’язок складати та подавати до контролюючого органу звіт про суми податкових пільг скасовано.

Натомість, облік сум податкових пільг отриманих суб’єктами господарювання буде здійснюватись контролюючими органами на підставі інформації, наявної в поданих платниками податкових деклараціях.

Міністерство фінансів України наказом від 14.11.2019 № 481 затвердило зміни до форми податкової декларації з податку на прибуток підприємств, відповідно до яких декларацію доповнено новим додатком ПП. У ньому відображаються суми податку на прибуток, не сплачені суб’єктом господарювання до бюджету, у зв’язку з отриманням податкових пільг.

 При цьому, інформація про суми податкових пільг у податковій звітності (додаток ПП) повинна містити такі дані:

- код пільги за кожним видом податкових пільг та найменування пільг згідно з довідником пільг, форма та порядок ведення якого затверджуються ДПС;

- суму податку (збору), не сплаченого до бюджету у зв’язку з отриманням податкової пільги (вивільнені від оподаткування кошти);

- строк користування податковою пільгою у звітному періоді - число, місяць, рік початку та закінчення користування пільгами;

- суму податкової пільги, що використана за цільовим призначенням - обсяг пільг за платежами відповідно до довідника пільг у разі цільового використання податкових пільг.

Вищезазначені нововведення набирають чинності з 1 січня 2020 року, тобто 2019 рік - останній, у якому необхідно подавати Звіт про суми податкових пільг.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини: