Дата підписання рішення КМУ щодо реформи ДФС досі невідома

12 Травня 2017
Аа Аа

Понад місяць тому – 29 березня – Кабмін погодив рішення про реформування Державної фіскальної служби, яке передбачало, зокрема, ліквідацію відповідних юридичних осіб Служби на місцях. Однак цей документ досі не опубліковано та відповідно не підписано Прем’єр-міністром України.

В Мінфіні також не мають інформації з цього приводу. Відповідаючи на питання TaxLink, державний секретар Мінфіну Євгеній Капінус зазначив, що інформації про підписання постанови у нього немає, а також зауважив: «Ви ж чули про позицію Прем’єр-міністра з цього питання (В.Гройсман ще в середині квітня говорив про доопрацювання відповідної постанови Кабміну – ред.). Імовірно, коли Секретаріат Кабміну закінчить підготовку цього документа, тоді його і буде підписано».  

Стосовно зауважень до постанови, над якими працюють в Секретаріаті КМУ, то Є. Капінус погодився з припущенням TaxLink, що, можливо, мова йде про лист в.о. голови ДФС Мирослава Продана, якого він направляв до проекту постанови КМУ про реформування ДФС (в листі М. Продан, зокрема, вказував на необхідність внесення змін до Митного кодексу України та порушення внутрішніх процесів – ред.).

Слід відзначити, що постанова КМУ про реформування ДФС певний час була оприлюднена на Урядовому порталі, однак невдовзі публікація зникла. З її положеннями можна ознайомитись тут.

Нагадуємо, в Мінфіні тим часом тривають робочі зустрічі з напрацювання плану імплементації відповідної постанови КМУ в частині реформування митниці. Докладніше про висловлені в процесі зауваження читайте за посиланням.

Також читайте: Чого чекати від ліквідації юросіб митниць та ДФС? – коментарі

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини: