Критерії блокування ПН вирішили доопрацювати

13 Травня 2017
Аа Аа

Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, вирішили ще раз доопрацювати і оприлюднити найближчим часом.

Таке рішення було прийнято вчора, 12 травня, за результатами робочої наради представників Комітету ВР з питань податкової та митної політики, Мінфіну та ДФС, повідомляє прес-секретар голови комітету О. Германова.

«Сподіваюся, що деякі критерії якраз дозволять реально працюючим суб’єктам господарювання уникнути неспівпадіння кодів УКТЗЕД, — про це ми сьогодні дуже детально говорили і знайшли спільний механізм вирішення цього питання», - так прокоментувала вчорашнє обговорення критеріїв ризику голова податкового комітету Н. Южаніна.

Депутат також додала, що з розгляду документа наразі стало очевидно, що критерії/винятки важко сприймаються, «але Міністерство фінансів і ДФС доклали максимум зусиль, щоб зменшити кількість податкових накладних, реєстрація яких зупинятиметься». Також, за словами Н. Южаніної, було досягнуто розуміння того, що деякі з критеріїв треба виправити або ж уточнити. «Адже потрібно як не спричинити появу зайвих проблем у бізнесу, так і забезпечити посильне навантаження на комісію по розблокуванню податкових накладних», - зазначає вона.

Про які саме критерії йде мова, не уточняється, втім раніше Н. Южаніна писала про свої зауваження до проекту, детальніше з якими можна ознайомитися тут.

Нагадуємо, проект наказу Мінфіну про критерії ризику блокування ПН було оприлюднено повторно 5 травня. У свою чергу Мінфін з метою доопрацювання критеріїв попросив бізнес надати свої технологічні карти роботи.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments