Пенсії пропонують виплачувати за рахунок конфіскованих коштів

12 Травня 2017
Аа Аа

Парламенту пропонують спрямовувати конфісковані кошти на виплату пенсій Пенсійним фондом України.

Мова йде про такі джерела формування спецфонду державного бюджету України на 2017 р., як конфісковані кошти та кошти, отримані від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення (за винятком конфіскованих облігацій внутрішньої державної позики, вся сума яких за номінальною вартістю належить до зменшення державного боргу з одночасним погашенням зобов’язань за цими облігаціями), порядок розподілу яких визначається Кабміном.

Такі зміни нардеп С. Каплін пропонує внести до статті 14 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік». Відповідний законопроект № 6429 зареєстровано 10 травня 2017 р.

Свою пропозицію він обґрунтовує необхідністю підвищення розміру мінімальної пенсії та заявами високопосадовців про конфіскацію 1,5 млрд доларів, що належали оточенню В. Януковича.

Нагадуємо, нещодавно Кабмін вже затвердив порядок розподілу конфіскованих у 2017 р. коштів, частина з яких буде спрямована на дотації с/г виробникам.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини: